HUZUR TOWERS

HUZUR TOWERS

Huzur Towers Yükseliyor

Hem şehrin hem doğanın içinde bir yaşam...

Batı Karadeniz’in ve Kastamonu’nun en prestijli, en donanımlı konut projesi olan ve Kastamonu'nun ilk ve tek 25'er katlı kuleleri olma özelliğini taşıyan HUZUR TOWERS, sıra dışı çizgileri ve eşsiz projesi ile şehrin en gözde konumlarından doğu çevre yolu mevkiinde Huzuroğlu kalite ve güvencesiyle yükseliyor. Heyecan yaratan tasarımının yanı sıra sunduğu konfor alanıyla da dikkatleri üzerine çeken HUZUR TOWERS ayrıcalıklı yaşamın yeni merkezi olmaya aday. HUZUR TOWERS, kurulduğu 23000 m2 arsanın 20000 m2 sini peyzaj alanına ayıran eşsiz projesi sayesinde, site sakinlerine şehre yakın olmanın sağladığı imkanlardan vazgeçmeden doğa ile iç içe yaşama ve site dışına çıkmadan birçok sosyalleşme ve etkinlik imkânı sunuyor.

Evinizin rahatlığında, tatil tadında...

Huzur Towers da yaşayan site sakinleri; bir tatil köyünde yaşıyor gibi havuz kenarında güneşlenecek, siteyi çevreleyen bisiklet ve  yürüyüş yolunda spor yapacak, açık havada komşularıyla sosyalleşirken kamelyalarda piknik yapacak ve açık sinema alanında akşamlarına eğlence katarken doğa içerisinde kurulu bir sitede yaşamanın sunduğu olanakların ve konfor alanlarından çıkmadan tatil yapmanın keyfine varacaklar. Ayrıca site projesine dahil olan iş merkezinde yer alan kafe, restorant ve mağazalarla dolu cıvıl cıvıl bir  caddede hem dinlenecek hem de alışveriş yapabilecekler.

Her yere yakın, karmaşadan uzak...

Şehrin her bölgesine ulaşımı kolaylaştıran merkezi konumu sayesinde; sağlık kurumları, üniversite, havalimanı, otogar gibi noktalara yakın olmanın rahatlığını da sunan HUZUR TOWERS, modern hayatın bütün gerekliliklerini sağlayarak ayrıcalıklı bir yaşam vadediyor.

Çocuklarınız çocukluğunu doya doya yaşasınlar diye...

Çocukları güvenle eğlenirken ailelerinin rahat edebilmesi için tüm detayların düşünüldüğü sitede, araç trafiğine kapalı alanlar, çocuk oyun alanları, aquapark ve çocuk havuzu gibi sosyal imkanlar yer alırken, 7/24 görev başında olan site güvenliği sayesinde güvenlikten ödün verilmiyor.
Ayrıca her daireye özel kapalı otopark imkanı ile araçlarınızın güvenliğinin de düşünüldüğü sitede, nizamiyeli giriş ve açık misafir otoparkı da bulunmaktadır.

Huzurlu hayatınıza ilk adım...

Sağladığı bir çok imkan ve ince düşülmüş ayrıntılı projesiyle, sakinlerine  HUZURLU bir yaşam vadeden HUZUR TOWERS,  farklı daire seçenekleri ile de her aileye uygun alternatifler sunuyor.

 

Kat Planları

HUZUR TOWERS kat planlarını detaylı incelemek için tıklayınız