Hakkımızda

Hakkımızda
Kurumsal

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?


1977 yılında “Temelden Çatıya“ sloganıyla çıktığımız yolda, saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğimizi 40 yılı aşkın deneyimimizle birleştirerek sağlam adımlarla ilerliyor ve ülkemize değer katan yeni yatırımlar yaparak faaliyet alanlarımızı genişletiyoruz. Bizleri bu günlere getiren değerlerimizin ve ahlaki sorumluluklarımızın bilincinde olarak her zaman en iyi, en kaliteli, en uygun ürün ve hizmeti sunmayı amaç edinen firmamız her geçen gün büyüyerek “Kastamonu’da İlklerin Adresi“ olmaya devam ediyor. Sektördeki üstün uzmanlığımızı ve köklü deneyimimizi yansıttığımız Kastamonu’nun en büyük peyzaj alanlı yaşam kompleksi içerisinde yükselen ilk ve tek ikiz kulelerini gururla sunuyoruz.

MİSYON

Faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde, güvenilir marka olmanın gerekliliklerinden ödün vermeden, üstün kaliteli ürünleri kusursuz hizmet ve en uygun maliyetle sunmak.

VİZYON


Firmamızın temelini oluşturan kalite, istikrar ve güven ilkelerimizin ışığında sektörde öncü olmak. firmamızın maddi ve manevi tüm kaynaklarını mükemmelliğe ulaşmak için kullanarak %100 müşteri memnuniyeti sağlamak. ülkemizin ihtiyaç duyduğu sektörlere yatırım yaparak ekonomik gelişme ve istihdama katkı sağlamak.

DEĞERLERİMİZ


Güvenilirlik
Dürüstlük
İstikrar
İnsan Odaklı Yaklaşım
Müşteri Memnuniyeti
Çevreye ve Doğaya Saygı
Yasa ve Mevzuatlara Uygunluk
Uluslararası Standartlara Uygun Kaliteli Ürün ve Hizmet