Basında Biz

KASTAMONU DA İKİZ KULELER YÜKSELİYOR

KASTAMONU DA İKİZ KULELER YÜKSELİYOR

Batı Karadeniz’in ve Kastamonu’nun en prestijli ve donanımlı konut projesi olan İkiz Kuleler, Huzuroğlu güvencesi ve kalitesiyle yükseliyor.

1977 yılından bu yana ‘Temelden Çatıya’ sloganıyla müşterilerinin yaşam alanlarına en iyi, en kaliteli ürün ve hizmetleri sunmayı amaç edinen Huzuroğlu Yapı Malzemeleri, sektördeki 40 yılı aşkın deneyim ve uzmanlığını yansıtarak hazırlayıp geliştirdiği ilk konut projesi ‘İkiz Kuleler’ i değerli Kastamonu halkının beğenisine sunuyor.

25 katlı 2 kule ile 304 adet konut ve 29 adet işyerinden oluşan proje merkezi konumu ile ulaşım rahatlığı ve güvenli site yaşamını bir araya getiriyor. İçerisinde 2 adet yüzme havuzu, aquapark, çocuk oyun alanları, çok amaçlı saha bulunan proje tüm site sakinlerine güzel vakit geçirebilecekleri ve sosyalleşebilecekleri bir yaşam alanı vadediyor. Ayrıca 600 metre uzunluğundaki yürüyüş ve bisiklet yolu ile site sakinlerinin spor yaparak sağlıklı yaşamasına imkân sunuyor. Her dairenin kendine ait kapalı otoparkı ve 180 araç kapasiteli misafir otoparkı bulunan projede güvenlik ve konfor ön planda tutuluyor.

Restaurant, cafe, market, fitness salonu, bay bayan hamam, havuz, spa vb. ticari alanlara göre tasarlanan işyerleri kaba inşaatlarının tamamlandığı projenin ilk kulesinin temeli kesilen kurbanların ardından dualar eşliğinde atıldı.

İlk Yorumu sen yap!

Yorum yaz